Őrangyal Európai Alapítvány
"Azért mert szerettek, jöttem a világra,
S lettem új fény, csillag, szülők boldogsága,
Szeressetek engem igaz szeretettel!
A kincsetek vagyok, pici kincs, de Ember!"

Kikötő Gyermekotthon köszönőlevele

Ezúton szeretném megköszönni, a Kikötő gyermekotthonban élő gyermekek nevében, nagylelkű adományaikat

Adomány átadás

2014. május 8-án irodánkban átadtunk a Haris család részére 627.000,-Ft-ot Milán és Botond barcelonai műtétjére.

Köszönőlevél a Wesley János Óvodától

Köszönőlevél az 1. Országos Nyárköszöntő Fóti Gyermekfesztiváltól

Karácsonyi gyűjtés

Több, mint 80 éve „működő-üzemelő” fővárosi gyermekvédelmi intézmény a Kossuth Zsuzsanna Gyermekotthon Bicske, belső általános iskolával.

Átadás - Péterfy Sándor utcai Kórház

Átadtunk a Budapest Péterfy Sándor utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ Gyermektraumatológiai Osztály részére titán elasztikus szegeket.

"Gyermekfesztivál" köszönőlevele

A szervezők és az I. Országos Nyárköszöntő Fóti Gyermekfesztiválon részt vevő gyermekek, fiatalok köszönik az Alapítvány segítő együttműködését és önzetlen támogatását.

Árvíz a Dunán - segítettünk

Az elmúlt ötven évben nem volt olyan magas a vízszint a Dunán, mint amilyen bekövetkezett 2013. júniusi napokban. Szinte mindenhol meghaladta a valaha mért legmagasabb vízállást.

2013 évben elnyert pályázatok

I. Országos Nyárköszöntő Fóti Gyermekfesztivál

2013. június 17-18. között első alkalommal kerül sor az Országos Nyárköszöntő Fóti Gyermekfesztiválra.

2013 - Péterfy Sándor utcai Kórház

2012 - Péterfy Sándor utcai Kórház

2010 - Civil hírlevél

Az Őrangyal Európai Alapítvány 6 éve működő országos hatókörű nonprofit szervezet, melynek küldetése a hátrányos helyzetű társadalmi csoportok - és főként a gyermekek- támogatása és esélyegyenlőségének javítása. Fő céljaink: súlyos beteg gyermekek gyógykezelésének elősegítése; beteg, fogyatékkal élő gyermekeket nevelő családok támogatása; egészségügyi és gyermek-ellátó intézmények támogatása; család nélkül, gyermekotthonban nevelkedő gyermekek segítése; időszaki kiadványok megjelentetése.